Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 [RELACJA]

30 września na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się Inauguracja roku akademickiego 2019/2020.

O godz. 10.00 w Auli im. Wojciecha Świętosławskiego ślubowanie składali kandydaci na studia I i II stopnia.

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością J. M. Rektor Uniwersytetu Warszawskiego – prof. Marcin Pałys. Za stołem prezydialnym zasiedli: Dziekan Wydziału Chemii – dr hab. Andrzej Kudelski, prof. ucz.; Prodziekan ds. studenckich – dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga, Prodziekan ds. finansów i rozwoju – dr hab. Zbigniew Rogulski, Prodziekan ds. naukowych i współpracy z zagranicą – prof. dr hab. Rafał Siciński, Kierownik studiów doktoranckich – prof. dr hab. Michał K. Cyrański, Dyrektor Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. Ewa Bulska.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – Dziekani zaprzyjaźnionych Wydziałów i Jednostek UW oraz Dyrektorzy Instytutów Badawczych. Uroczystość uświetnił Chór Warszawski przy Fundacji Nowa Orkiestra Kameralna prowadzony przez Richarda Berkeleya.

Jako przedstawiciel Zarządu Samorządu Studentów Wydziału Chemii głos zabrała Agnieszka Czajkowska.

Wykład Inauguracyjny pt. „Z archiwum X…-ray” wygłosił prof. dr hab. Michał K. Cyrański.

Data publikacji: 30 września 2019

Data ostatniej modyfikacji: 17 października 2019